Pewnie zastanawia Was jak to się zaczęło ?

Fotografia fascynowała mnie od dzieciństwa, na komunię otrzymałam swój pierwszy aparat fotograficzny.

Później w wieku około 15 lat, otrzymałam pierwszą lustrzankę NIKONA, niezawodna, mam ją do dziś. Przeżyła ze mną wiele wspomnień i wiele doświadczeń. Zaczynając od szkolnych kursów i lekcji fotografii kończąc na własnej amatorskiej. Zawsze inspirowała mnie martwa natura i to stanowiło 90% mojej fotografii, skupiałam się na detalach i szczegółach, dlatego mogę to przerzucić na fotografię produktową. Wymaga ona wiele precyzji aby odpowiednio ująć każdy produkt.

Fotografią zaraziłam swoich bliskich.

Razem z partnerem skończyliśmy szkołę związaną z organizacją reklamy ona wprowadziła nas w podstawowy świat reklamy i również fotografii. To tam się nauczyliśmy postaw grafiki komputerowej. Po zakończeniu szkoły praca agencji, gdzie mogliśmy nabrać doświadczenia, każdy na innym dziale dzięki temu każdy zna się na swojej pracy.

W międzyczasie studiowaliśmy zaocznie ja na kierunku zarządzanie projektami, a Bartek skończył psychologię biznesu. Pomogło nam to aby formalnie załatwić wszystko z własną działalnością i nauczyło nas idealnej ścieżki obsługi klienta. Tak aby każdy klient był zadowolony i doceniony.

Razem jesteśmy jak Yin i Yang. Każdy z nas ma swoje zadania, za które jest odpowiedzialny i realizuje je w 100% doskonale.

Firmę otworzyliśmy w listopadzie 2018 roku, głównie specjalizując się w profesjonalnej fotografii produktowej. Jednak wielu klientów ceni sobie kompleksowość, więc postanowiliśmy, że wprowadzimy do swojej oferty również grafikę oraz wydruki materiałów reklamowych np. wizytówki, banery, ulotki, gadżety reklamowe itp. Na ten moment mamy podpisanych wiele umów ze stałą współpracą, ale również wykonujemy pojedyncze zlecenia. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Proponujemy rozwiązania standardowe dostępne dla każdego i usługi premium.

Cechuje nas energiczność, precyzja, wieloletnie doświadczenie i przede wszystkim PASJA.

Staramy się stale doszkalać i stawiamy sobie coraz wyżej poprzeczkę. Jesteśmy na bieżąco z trendami panującymi w świecie fotografii, reklamy i marketingu. Również sami staramy się wyznaczać nowe ścieżki w branży. Konkurencji nie traktujmy jako wroga, ale znajomego od którego możemy się nauczyć. Dzięki silnej konkurencji wiemy, że nie możemy stać w miejscu tylko cały czas działać.

Kierujemy się mottem: Wiele rzeczy małych stało się wielkimi, tylko dzięki odpowiedniej reklamie”

Sami nie tylko tworzymy reklamy dla innych, ale również dla siebie.

Mamy nadzieję, że zostaniesz tu z nami na dłużej.

Chcemy pokazać to co robimy za kulisami.