Portfolio

01

LOOKWELL

To nasz strategiczny Klient. Lookwell to hurtowania, sklepy i salony fryzjerskie które są na rynku od 1998r. Firma ma punkty na terenie Wielkopolski i w Kujawsko-Pomorskim. Dzięki wieloletniej współpracy – na początku jako freelancerka, a od 2019 roku jako firma AdPhoto udało mi się zrealizować wiele małych i dużych projektów dla tego Kontrahenta. Realizowaliśmy kompletne kampanie marketingowe, wyklejanie witryn sklepowych i pojazdów, projekty graficzne na potrzeby kampanii sklepu internetowego oraz różnego rodzaje druki. Dla firmy Lookwell systematycznie realizujemy również fotografię produktową.

02

PRO-FISHING GROUP

Firma istnieje na rynku od 2012 roku, zajmuje się sprzedażą sprzętu wędkarskiego. Firma prowadzi sprzedaż internetową oraz sprzedaż stacjonarną za pośrednictwem wyspecjalizowanego salonu.
Dla klienta przeprowadziliśmy wiele kampanii reklamowych. W ramach swoich obowiązków, zajmujemy się kompleksową obsługą pod względem wykonywania fotografii i reklamy w każdym aspekcie od projektów aż po gotowe wydruki.

03

BEAUTY & YOU

Firma zajmująca się sprzedażą kosmetyków marki AVON i ZIAJA. Klientka korzysta z naszych usług w zakresie projektów na potrzeby social media. Dodatkowo wykonujemy do klientki zdjęcia produktowe na potrzeby sprzedaży internetowej za pośrednictwem allegro i sklepu internetowego. Dla beauty&you wykonujemy również wiele wydruków, między innymi ulotki dokładane do każdego zamówienia.